Odporúčania zákazníkov

Mária Baboľová, Bacúch   09.07.2016

Objednala som si upratovanie nášho rodinného domu. Prvý kontakt bol veľmi príjemný, nasledovala konzultácia ponúkaných služieb a po dohode sme odovzdali kľúče od domu. Odišli sme k mojim rodičom, aby mohli nerušene pracovať a po dvoch dňoch sme prišli do „nového domu“. Všetko bolo krásne čisté, celý dom príjemne voňal, bol to úžasný pocit prísť do takého krásne uprataného domu. Služby pani Schönovej budem využívať aj naďalej, nakoľko som úplne spokojná s jej odvedenou prácou. 

Iveta Fašková, Závadka nad Hronom   14.09.2016

Perfektne odvedená práca pani Schönovej a je kolektívu, byt bol odovzdaný v perfektnom stave, čistota voňala celým bytom, nikde ani zrnko prachu, úžasne odvedená práca. Za jeden deň trojizbový byt bol ako nový. Veľmi musím pochváliť za podaný výkon. Sama by som to tak nespravila a už vôbec nie tak rýchlo. Túto firmu môžem len verlo odporúčať. Veľmi veľká spokojnosť.

Michal Badinka, Brezno   05.12.2016

Úplná spokojnosť, za poobedie perfektne vyriadený a uprataný jednoizbový byt, všetko voňalo čistotou, vyriadená chladnička, sporák, miktovlnka. Môžem jedine odporúčať.

feng-shui-728x90.jpg

Vlaďa Pepichová, Podbrezová   17.02.2017

Moja mama je invalidná dôchodkyňa a ja na moje pracovné vyťaženie nemám čas jej upratať. Oslovil som firmu pani Schönovej so žiadosťou o pomoc pri upratovaní. Príjemné vystupovanie, skvelá komunikácia, výborne urobená práca. Môžem len odporúčať, lebo tak precízne odvedenú prácu nie je často vidieť. 

Drahuša Foltányová, Zvolen   23.04.2017

Veľmi veľká spokojnosť, bolo to úžasné vstúpiť do tak perfektne uprataného domu. Cítila som sa ako v novostavbe. Všetko krásne čisté a voňavé. Ak budem chcieť znovu generálne upratať, tak jedine s touto firmou pani Schönovej. 

Ondrej Šimko, Banská Bystrica   06.07.2017

To bola párty !!! 🙂 Na ten binec sa nedalo pozrieť ani jedným okom. Pán Schön zorganizoval také perfektné upratanie, že som ani neveril, že sa to dalo upratať 🙂 Do budúcnosti jedine MS CLEAN SERVIS. Výborne odvedená práca. Môžem jedine odporúčať.

Anna Zlúkyová, Brezno  11.09.2017

Upratanie bolo výborné, všetko krásne voňalo, všetko im prešlo cez ruky, Veľmi som spokojná. Ďakujem za dobrú prácu

Adam Buchala, Beňuš  12.12.2017

Vianoce pred dverami, chata dlhodobo neudržiavaná. Čo stým? Spraviť to sám? Osloviť profesionálov? Jednoznačne odporúčam MS CLEAN SERVIS. Pani Schönová a jej kolektív to zvládol prefektne, za čo ďakujem. Viac sme sa tešili z krásne upratanej chaty ako z blížiacich sa sviatkov. 

Vojto Kováčik, Brezno   21.12.2017

Som starší dôchodca na už nevládzem si sám upratať môj jednoizbový byt, tak som požiadal pani Schönovú o pomoc, ktorá to vzala od podlahy až po lustre. Som veľmi spokojný a určite využijem služby tejto firmy. Ďakujem